Przeczytaj w weekend

Ostatni film Roberta Redforda trafi do polskich kin

Robert Redford przeszedł na aktorską emeryturę. Zgodnie z nowymi informacjami, ostatni film w jego karierze będziemy mogli obejrzeć także na ekranach polskich kin.

Robert Redford przeszedł na aktorską emeryturę. Zgodnie z nowymi informacjami, ostatni film w jego karierze będziemy mogli obejrzeć także na ekranach polskich kin.

Robert Redford ogłosił przejście na aktorską emeryturę w sierpniu tego roku. Ostatnim filmem w jego karierze będzie zatem Old Man and the Gun, produkcja, która opowiada prawdziwą historię Forresta Tuckera. Był to słynny amerykański kryminalista, który w wieku 70 lat uciekł z więzienia San Quentin, aby dokonać zuchwałej serii napadów na banki.

Zgodnie z nowymi informacjami, jeszcze tej jesieni produkcję będziemy mogli także oglądać na ekranach polskich kin - film zadebiutuje 16 listopada 2018 roku. Dystrybutorem jest M2 Films. Zobaczcie zwiastun z polskimi napisami:

W obsadzie są także Sissy Spacek i Casey Affleck. Reżyseruje David Lowery.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV