Repertuar kin Nowość Program TV

Ostatni Jedi – Andy Serkis żałuje tego, jak potoczył się los Snoke’a

Andy Serkis, który w filmie Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi zagrał Snoke'a, wyjawił, że żałuje tego, co stało się z jego bohaterem. Poznajcie szczegóły.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi to zeszłoroczny film ze świata Gwiezdnych Wojen, który wywołał wiele kontrowersji wśród fanów. Część widzów docenia jego zaskakujące rozwiązania fabularne, podczas gdy inni krytykują go za uproszczone wątki czy uśmiercanie poszczególnych postaci.

Jednym z bohaterów, który zakończył swój żywot równie szybko, jak go w tej serii zaczął, jest Snoke, wódz Najwyższego Porządku. Bohater zginął z ręki Kylo Rena, który zadał mu śmiertelny cios podczas rozmowy w sali tronowej. Ten moment rozpędził dalsze wydarzenia, jednak pozostawił też wiele pytań bez odpowiedzi – kim był Snoke, skąd się wziął? Tego na tę chwilę zupełnie nie wiemy.

Odtwórcą roli lidera był Andy Serkis, który w jednym z nowych wywiadów wyznał, że żałuje tego, jaki los spotkał jego bohatera. Jak mówi, chciałby, żeby Snoke przeżył w tym filmie:

Dla mnie to był lekki szok. Ale dokładnie wiedziałem, dlaczego wybrali tę drogę i myślę, że była to wielka niespodzianka w samym środku filmu. Naprawdę uwielbiałem scenę między Snoke’em a Rey, to było fantastyczne. Żałuję, że on nie przetrwał. Ale… kto wie?

Dla wielu fanów uśmiercenie Snoke’a było wątkiem tak absurdalnym, że niektóry do dziś wierzą, że to tylko przykrywka i że wódz Najwyższego Porządku jeszcze powróci, żebyśmy mogli się czegoś o nim dowiedzieć. Serkis również nawiązuje do spekulacji ostatnim pytaniem retorycznym, jednak na tę chwilę nie ma żadnych potwierdzeń by Snoke rzeczywiście miał pojawić się w nadchodzącym filmie Star Wars: Episode IX. Jak mówi aktor:

Napisałem maila do reżysera, J.J. Abramsa, z prośbą: „Daj mi znać jak się sprawy mają, jestem bardzo ciekawy co u rodzinki”. Kto wie, być może Snoke powróci, ja nic nie potwierdzam, tylko sobie rozważam. Wyłącznie na ten temat plotkuję, ale jak wiemy wszystko może się wydarzyć.

Gwiezdne Wojny: część IX – film zadebiutuje w grudniu 2019 roku.

spoilery
-
Plotka
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.