Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: #andy serkis

Michalina Reda
spoilery
-

Ostatni Jedi – Andy Serkis żałuje tego, jak potoczył się los...

Andy Serkis, który w filmie Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi zagrał Snoke'a, wyjawił, że żałuje tego, co stało się z jego bohaterem. Poznajcie szczegóły.

-

Gollum rozmyśla na temat Brexitu. Zobacz wideo

W sieci pojawiło się wideo z Andym Serkisem w roli głównej, w którym aktor w charakterystyczny dla siebie sposób porusza temat Brexitu Wielkiej Brytanii z…

weekend
-

Performance capture – technologia, która zatrze różnice między...

Na Netflixa trafił nowy film Andy’ego  Serkinsa, który każe nam się zastanowić, gdzie przebiega granica pomiędzy klasycznym filmem i animacją komputerową.

-

Mowgli nie pojawi się w kinach. Netflix kupuje film Serkisa!

Jak donosi portal Deadline, adaptacja książki Księga Dżungli w reżyserii Andy'ego Serkisa zadebiutuje na platformie Netflix.

-

Księga dżungli w mroczniejszym wydaniu. Teaser i zdjęcia z filmu...

Mowgli to film w reżyserii Andy'ego Serkisa, który w odróżnieniu od disneyowskiej Księgi dżungli ma być wierniejszy książce Rudyarda Kiplinga.

Michalina Reda
spoilery
-

Ostatni Jedi – John Boyega był zawiedziony krótką walką...

Aktorzy z filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi raz jeszcze zabrali głos w sprawie zeszłorocznej produkcji, odnosząc się do wątków swoich postaci. Poznajcie szczegóły.

Piotr Piskozub
-

Film Mowgli z kategorią PG-13. Krwawe ujęcia i mroczny Baloo

Film Mowgli, w której głosu postaciom użyczą m.in. Cate Blanchett i Christian Bale, zadebiutuje w kinach z kategorią wiekową PG-13.

Michalina Reda
spoilery
-

Ostatni Jedi – Andy Serkis o zaskakującym wątku Snoke’a

Andy Serkis wcielał się w postać Snoke'a w nowym filmie Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi. Aktor podjął temat, który nurtuje fanów, przedstawiając swój własny punkt widzenia…

Michalina Reda
-

Andy Serkis wyprodukuje nowy serial medyczny inspirowany...

Oliver Sacks to znany lekarz i autor wielu książek medycznych. Zgodnie z nowymi informacjami, wytwórnia Andy'ego Serkisa przygotowuje serial na podstawie jego doświadczeń.

Michalina Reda
weekend
-

Filmy i aktorzy bez Oscarów. Największe pominięcia w historii

Na przełomie lat Amerykańska Akademia Filmowa nagrodziła Oscarem wielu wspaniałych twórców kina i ich równie wspaniałe filmy. Tymczasem istnieją również tytuły, aktorzy czy reżyserzy, który…

Michalina Reda
-

Księga dżungli Andy’ego Serkisa ma nowy tytuł

W przyszłym roku premierę będzie mieć nowy pełnometrażowy film Andy'ego Serkisa na podstawie Księgi dżungli. Produkcja zyskała nowy tytuł.

Piotr Piskozub
-

Snoke, Vader czy Imperator? Wiemy już, kto z nich jest najpotężniejszy

Andy Serkis wypowiedział się na temat tego, kto jest najpotężniejszą postacią z trójki Vader, Snoke i Imperator.