Pokazano pierwszy zwiastun 2. sezonu „12 małp”

"12 małp" powróci z 2. sezonem w stacji Syfy dopiero w kwietniu 2016 roku, ale na New York Comic Con pokazano pierwszy zwiastun nadchodzącego sezonu.

"12 małp" powróci z 2. sezonem w stacji Syfy dopiero w kwietniu 2016 roku, ale na New York Comic Con pokazano pierwszy zwiastun nadchodzącego sezonu.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  12 małp 

Scenariusz do 2. sezonu 12 Monkeys napiszą Terry Matalas i Travis Fickett, którzy zastąpili na tym stanowisku Natalie Chaidez.

Przypomnijmy, że serial luźno jest oparty na Twelve Monkeys Terry’ego Gilliama, ale twórcy nie odtwarzają konceptu, rozwijając go w rozmaitych kierunkach.

Źródło: ew.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV