Ezra Miller

Ezra Miller
 • Data urodzenia:

  30 września 1992 (26)
 • Miejsce urodzenia:

  Hoboken, New Jersey, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  180 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Ezra Miller uczęszczał do Rockland Country Day School oraz The Hudson School. Jako aktor debiutował w 2006 roku rolą Big Bully w produkcji pt.: Cakey! The Cake from Outer Space. W 2012 roku za kreację Kevina w filmie pt.: Musimy porozmawiać o Kevinie otrzymał nominację do Critics Choice Award w ramach Broadcast Film Critics Association Awards.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV