Przeczytaj w weekend

Powiększa się obsada gangsterskiego „Power”

Lela Loren, Naturi Naughton (Mad Men) i Joseph Sikora (Boardwalk Empire) zagrają w serialu autorstwa 50 Centa.

Lela Loren, Naturi Naughton (Mad Men) i Joseph Sikora (Boardwalk Empire) zagrają w serialu autorstwa 50 Centa.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Loren wcieli się w Angelę Valder, dawną miłość Jamesa St. Patricka (Omar Hardwick), która nieoczekiwanie pojawia się w jego życiu. Naughton zagra Tashę, żonę i wspólniczkę Jamesa. Natomiast Sikorę zobaczymy w roli Tommy'ego Egana, najlepszego przyjaciela Jamesa i jego partnera w interesach.

Mark Canton (300), Randall Emmett (End of Watch) i 50 Cent będą producentami wykonawczymi. Kemp Agboy będzie głównym producentem wykonawczym i zarazem twórczynią serialu. W oświadczeniu prasowym czytamy, że 50 Cent będzie także współtworzyć wizję serialu, użyczając własnych doświadczeń ze swojej burzliwej przeszłości. Pierwszy sezon Power ma mieć 8 odcinków.

[info] Ma być to historia Jamesa "Ghosta" St. Patricka (Hardwick), bogatego właściciela klubu nocnego w Nowym Jorku, który chce zbudować własne imperium, robiąc sieć klubów, ale jest jeden problem. Ghost prowadzi podwójne życie - jest także szefem jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w mieście zajmujących się handlem narkotykami. Jego małżeństwo, rodzina i interes są zagrożone, gdy kusi go porzucenie kryminalnego życia, by stać się zwyczajnym bogatym biznesmenem. [/info]

50 Cent będzie także odpowiadać za muzykę w całym serialu. Prace na planie mają ruszyć jesienią. Premiera w 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV