Przeczytaj w weekend

Powiększa się obsada serialowej wersji „Od zmierzchu do świtu”

Robert Patrick (True Blood), Madison Davenport, Brandon Soo Hoo i Eiza Gonzales w serialu From Dusk Till Dawn: The Series.

Robert Patrick (True Blood), Madison Davenport, Brandon Soo Hoo i Eiza Gonzales w serialu From Dusk Till Dawn: The Series.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Robert Patrick zagra Jacoba Fullera, Davenport wcieli się w Kate Fuller, Soo Hoo będzie Scottem Fullerem, czyli ci aktorzy wcielają się w rodzinę, która zostaje wzięta na zakładników przez bohaterów. Natomiast Eiza Gonzales zagra Santanico Pandemonium, którą w kinie grała Salma Hayek. From Dusk Till Dawn: The Series jest oparty na kultowym filmu Roberta Rodrigueza z Quentinem Tarantino i Georgem Clooneyem w rolach głównych. Robert Rodriguez jest reżyser, producentem wykonawczym i twórcą.

W obsadzie są także D.J. Cotrona (Seth Gecko), Zane Holtz (Richie Gecko), Jesse Garcia (strażnik Teksasu Freddie Gonzalez) oraz Don Johnson (szeryf Earl McGraw).

Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko (Cotrona) i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko (Holtz), którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym wampirów, gdzie muszą walczyć o przeżycie. Serial ma być zgodny z tonem filmu i ma rozbudować jego koncept oraz mitologię wampirów.

Serial będzie emitowany na El Rey Network w pierwszym kwartale 2014 roku. Jest to stacja kablowa Roberta Rodrigueza, która rozpoczyna emisję w grudniu 2013 roku.

Na zdjęciu odpowiednio Robert Patrick, Eiza Gonzales, Madison Davenport i Brandon Soo Hoo.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV