Poznaliśmy dokładną datę premiery drugiego sezonu „House of Cards”

Platforma internetowa Netflix ogłosiła oficjalną datę premiery drugiego sezonu House of Cards. Opublikowała również pierwszy teaser promocyjny.

Platforma internetowa Netflix ogłosiła oficjalną datę premiery drugiego sezonu House of Cards. Opublikowała również pierwszy teaser promocyjny.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Drugi sezon House of Cards w całości (13 odcinków) udostępniony zostanie na platformie Netflix 14 lutego 2014 roku, czyli niemal równo rok po premierze serialu. W obsadzie ponownie zobaczymy Kevina Spaceya i Robin Wright, którzy za pierwszy sezon otrzymali nominację do nagród Emmy. W obsadzie znajdują się również: Kate Mara, Michael Gill, Gerard McRaney, Mahershala Ali, Sebastian Arcelus, Kristen Connolly, Nathan Darrow, Sakina Jaffrey, Michael Kelly i Molly Parker.

Twórcami serialu są: David Fincher, Beau Willimon i Eric Roth. Netflix opublikowała również klimatyczny teaser promocyjny House of Cards, który możecie obejrzeć poniżej. Na pełny zwiastun przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka tygodni.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV