„Prawo i porządek: Sekcja specjalna” z 16. sezonem

Stacja NBC po długich negocjacjach z Dickeim Wolfem zamawia 16. sezon popularnego serialu kryminalnego.

Stacja NBC po długich negocjacjach z Dickeim Wolfem zamawia 16. sezon popularnego serialu kryminalnego.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zamówienia 

Normalnie serial powinien być zamówiony w marcu razem z innymi wczesnymi przedłużeniami. Powodem przesunięcie na maj były negocjacje z producentem wykonawczym Dickiem Wolfem. Rzekomo wymagał on więcej pieniędzy za chęć zrobienia kolejnego sezonu, gdyż pierwotnie nie był do tego nastawiony entuzjastycznie.

Mariska Hargitay ma powrócić w głównej roli. 15. serialu średnio ogląda 8,4 mln widzów. Wolf w stacji NBC ma także seriale Chicago Fire i Chicago PD.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV