Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Predator – Schwarzenegger mógł pojawić się w filmie. Jakie miało być zakończenie?

Predator miał mieć rolę epizodyczną Arnolda Schwarzeneggera, ale aktor odmówił udziału. Do sieci trafił opis sceny, która była w scenariuszu.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Predator jest kontynuacją filmu z 1987 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Twórcy w paru miejscach dość ogólnikowo się do niego odwołują. Chcieli jednak bardziej powiązać fabularnie obie produkcje i zaprosili aktora do roli epizodycznej. Schwarzenegger przeczytał scenariusz i odmówił, bo nie podobał mu się pomysł na rolę. Powiedział, że jeśli zmienią scenę lub zwiększą rolę Dutcha, to zagra. Jednak nie jest zainteresowany takim występem, jakiego od niego oczekiwano. O co chodziło?

W oryginalnym scenariuszu film miał zakończyć się sceną, w której  McKenna, Rory oraz Casey Brackett pokonują Super Predatora. Chwilę później pojawia się helikopter, z którego wyskakuje Dutch grany przez Arniego. Mówi, aby wszyscy weszli na pokład. Wówczas Rory pyta go: ja też? Na co Dutch z uśmiechem odpowiada: zwłaszcza ty. I to miał być cały występ Schwarzeneggera. Ani reżyser, ani nikt ze studia 20th Century Fox nie potwierdził, ani nie zdementował informacji o tej scenie.

W finalnej wersji zmieniono zakończenie na odkrycie broni pozostawionej przez Predatora do walki z innymi łowcami. W tym przypadku zabójcą Predatorów okazuje się specjalny futurystyczny kostium, który daje jego użytkownikowi masę broni do równej walki z kosmicznym łowcą.

-
-

Być może, jeśli jakimś cudem Predator zarobi na siebie i studio zechce stworzyć jeszcze jedną część, wówczas ktoś wymyśli, jak wprowadzić postać Schwarzeneggera. Na razie prognozy box office są przeciętne, a recenzje bardzo negatywne, więc na tę chwilę trudno mówić o optymizmie.

Źródło: Birth.Movies.Death / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]