Repertuar kin Nowość Program TV

 

Predator – Schwarzenegger mógł pojawić się w filmie. Jakie miało być zakończenie?

Predator miał mieć rolę epizodyczną Arnolda Schwarzeneggera, ale aktor odmówił udziału. Do sieci trafił opis sceny, która była w scenariuszu.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Predator jest kontynuacją filmu z 1987 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Twórcy w paru miejscach dość ogólnikowo się do niego odwołują. Chcieli jednak bardziej powiązać fabularnie obie produkcje i zaprosili aktora do roli epizodycznej. Schwarzenegger przeczytał scenariusz i odmówił, bo nie podobał mu się pomysł na rolę. Powiedział, że jeśli zmienią scenę lub zwiększą rolę Dutcha, to zagra. Jednak nie jest zainteresowany takim występem, jakiego od niego oczekiwano. O co chodziło?

W oryginalnym scenariuszu film miał zakończyć się sceną, w której  McKenna, Rory oraz Casey Brackett pokonują Super Predatora. Chwilę później pojawia się helikopter, z którego wyskakuje Dutch grany przez Arniego. Mówi, aby wszyscy weszli na pokład. Wówczas Rory pyta go: ja też? Na co Dutch z uśmiechem odpowiada: zwłaszcza ty. I to miał być cały występ Schwarzeneggera. Ani reżyser, ani nikt ze studia 20th Century Fox nie potwierdził, ani nie zdementował informacji o tej scenie.

W finalnej wersji zmieniono zakończenie na odkrycie broni pozostawionej przez Predatora do walki z innymi łowcami. W tym przypadku zabójcą Predatorów okazuje się specjalny futurystyczny kostium, który daje jego użytkownikowi masę broni do równej walki z kosmicznym łowcą.

-
-

Być może, jeśli jakimś cudem Predator zarobi na siebie i studio zechce stworzyć jeszcze jedną część, wówczas ktoś wymyśli, jak wprowadzić postać Schwarzeneggera. Na razie prognozy box office są przeciętne, a recenzje bardzo negatywne, więc na tę chwilę trudno mówić o optymizmie.

Źródło: Birth.Movies.Death / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

W czerwcu minęło 31 lat od premiery klasyka kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli…

Michalina Reda
-

Chirurdzy – sezon 15. Zobacz zdjęcia…

Chirurdzy powracają z 15. sezonem. Do sieci trafiły nowe zdjęcia, które zapowiadają, co wydarzy się…

Michalina Reda
-

The Walking Dead – nowe zdjęcia…

Do sieci trafiła garść nowych zdjęć z 9. sezonu The Walking Dead, a także zza…

Wiktor Fisz
-

Najlepsze pierwsze odcinki znanych seriali

Pilotowy odcinek serialu często nadaje ton całej produkcji, stając się najznamienitszym przykładem jej wielkości. Zdarza…

Piotr Piskozub
-

Titans – Batman jednak z większą…

Zdjęcia testowe do serialu Titans mogą sugerować, że ekranowy Batman może odegrać w historii większą…

Piotr Piskozub
-

Kto się boi penisa Batmana? DC…

Okazuje się, że DC postanowiło ocenzurować cyfrową wersję komiksu Batman: Damned, w którym zobaczyliśmy penisa…

Co o tym sądzisz?