Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Tag: #predator

-
-

Predator: Łowcy – zobacz plansze z komiksu

W księgarniach dostępna jest już kolejna część komiksowych opowieści o Predatorach. Obejrzyjcie okładkę i przykładowe plansze.

-

Predator – nowy szkic koncepcyjny ujawnia Predatora z wieloma...

W najnowszym filmie Predator od Shane'a Blacka mogliśmy zobaczyć nowy wygląd kosmicznych łowców. Dostaliśmy też nowe szkice pokazujące, jak mogli oni wyglądać.

Michalina Reda
-

Predator – w filmie mogła pojawić się Ripley z serii Obcy

Predator to tegoroczny film w reżyserii Shane'a Blacka. Jak się okazuje, w jednej z planowanych wersji scenariusza miała pojawić się Ripley z serii Obcy.

-

Predator – w tegorocznym filmie pojawił się easter egg...

Autor zdjęć do tegorocznego widowiska o kosmicznym łowcy zdradził, że w filmie pojawiło się nawiązanie do Jean-Claude'a Van Damme'a.

Michalina Reda
-

Predator w krwawej wersji świątecznej. Zobacz zabawny klip

Predator zszedł już co prawda z ekranów kin, ale przed nami premiera wydania Blu-ray. Z tej okazji w sieci pojawił się specjalny klip wideo w…

Michalina Reda
-

Predator – stwory, które mogły pojawić się w filmie. Szkice...

Predator to tegoroczny film będący kontynuacją produkcji z lat 80. Zobaczcie nowy klip wideo, w którym prezentowane są niewykorzystane szkice koncepcyjne do produkcji.

-

Predator – nieużyty szkic koncepcyjny przedstawia inną wersję...

W sieci pojawił się nieużyty szkic koncepcyjny przedstawiający oblicze Ultimate Predatora z tegorocznego widowiska o kosmicznych łowcach.

Adam Siennica
-

Predator – w nowym filmie miała się pojawić hybryda z małpą....

Podczas tworzenia filmu Predator z 2018 roku rozważano różne pomysły. Okazuje się, że zamiast psów łowcy mogliśmy zobaczyć... hybrydy z małpami.

-
Norbert Zaskórski
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z planu filmu Predator

W czerwcu minęło 31 lat od premiery klasyka kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Przyjrzyjmy się kulisom produkcji.

Piotr Piskozub
-

Box Office USA: Predator z fatalnym startem. W skali świata jeszcze...

Predator zanotował naprawdę słaby start w amerykańskim box office. Jeszcze gorzej weekend otwarcia filmu prezentuje się w skali globalnej.