Przepis na amerykański sen skasowany. Nie będzie 7. sezonu

Przepis na amerykański sen dobiega końca. Oficjalnie ogłoszono, że 6. sezon będzie ostatnim. Czemu nie powstanie 7. sezon?

Przepis na amerykański sen dobiega końca. Oficjalnie ogłoszono, że 6. sezon będzie ostatnim. Czemu nie powstanie 7. sezon?

Przepis na amerykański sen skasowany. Nie jest to jednak zaskoczenie, bo jak zwracają uwagę amerykańscy dziennikarze, 6. sezon miał bardzo przeciętną oglądalność i mniejszą od poprzedniego. Do tego kontrakty wszystkich aktorów kończą się wraz z tą serią. Problemem była Constance Wu, która bardzo agresywnie zareagowała na zamówienie 6. sezonu, gdy jej kariera filmowa nabierała rozpędu i z tego powodu musiała zrezygnować z roli. Faktem jest, że aktorka nie była zainteresowana powrotem. To wszystko jednak nie miałoby znaczenia, gdyby 6. sezon nadal opłacał się stacji ABC.

Nie ma żadnej informacji, czy lutowy finał serialu zakończy całą historię. W oświadczeniu szefowej ABC czytamy o tym, jak ten serial miał bardzo wielkie znaczenie dla telewizji oraz reprezentacji na ekranie. Do tego stworzono coś uniwersalnego i przezabawnego. Wszyscy dziękują za to doświadczenie.

Przypomnijmy, że w planach jest spin-off o hinduskiej rodziny zatytułowany Magic Motor Inn. Na razie trwają prace nad pilotem i nie wiadomo, czy zostanie zamówiony na sezon.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV