Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Punisher i Czarna Pantera dostają nowe plakaty – zobacz materiały

W sieci pojawiły się nowe plakaty produkcji wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela - serialu Marvel's The Punisher i filmu Czarna Pantera.

W sieci pojawiły się nowe plakaty produkcji wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela - serialu Marvel's The Punisher i filmu Czarna Pantera.

Firma Mondo zaprezentowała nowy plakat serialu Marvel's The Punisher, który jutro trafi do sprzedaży - jego autorem jest artysta o pseudonimie Jock, którego pracuje znajdują się na liście najlepiej sprzedających się materiałów tego typu w corocznych zestawieniach New York Timesa.

Marvel's The Punisher
Źródło: Mondo/Jock

Mamy także okazję zobaczyć nowy, międzynarodowy plakat filmu Czarna Pantera. Przypomnijmy, że produkcja wejdzie na ekrany kin w Polsce 14 lutego przyszłego roku.

Czarna Pantera
Źródło: Marvel

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Mondo/Jock

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV