Rachel Nichols z nową rolą. Co z „Continuum”?

Rachel Nichols i Harry Hamlin dostają duże role w dramacie medycznym stacji USA Network  o nietypowym lekarzu.

Rachel Nichols i Harry Hamlin dostają duże role w dramacie medycznym stacji USA Network  o nietypowym lekarzu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Oboje dostali role powracające, więc zobaczymy ich w większości odcinków pierwszego sezonu. Hamlin (Mad Men) zagra Warrenie, ojca głównego bohatera, który jest emerytowanym lekarzem i jest bardzo krytyczny w stosunku do syna. Nichols zagra Corrine, młodą żonę Warrena. Uważa, że jej życie jest takie, jakie chce, ale jednak skrycie pragnie czegoś więcej.

Rola Nichols w Rush nie powinna mieć wpływu na jej pracę w Continuum. Aktorka jakiś czas temu mówiła, że mają już gotową fabułę na czwarty sezon i jego zamówienie jest bardziej niż prawdopodobne.

Premiera Rush w USA zaplanowana jest na 17 lipca.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV