Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Ray Fisher rezygnuje z roli Cyborga? Aktor dementuje plotki

Ray Fisher, odtwórca roli Cyborga w filmie Liga Sprawiedliwości, odniósł się do pogłosek jakoby rezygnował z grania swojej postaci. Jak mówi, są to tylko fałszywe plotki.

Jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się pogłoski, że Ray Fisher rezygnuje z roli Cyborga. Zostały one wywołane między innymi informacjami, iż nowym Cyborgiem w serialu Doom Patrol będzie Joivan Wade, aktor znany z tegorocznego filmu Pierwsza noc oczyszczenia. I choć seriale oraz pełnometrażowe filmy DC raczej się nie mieszają, fani zaczęli martwić się, że casting oznacza rezygnację Fishera z ewentualnych przyszłych projektów dla Warner Bros. – wpłynął na to również fakt, że wytwórnia nie chce dzielić się oficjalnymi informacjami na temat pełnometrażowego filmu.

Teraz aktor postanowił odnieść się do pogłosek. Zapowiada, że są to tylko plotki i że nie ma on żadnego zamiaru opuszczenia swojej roli. Ponadto dodaje, że jeśli rzeczywiście zrezygnuje z udziału w dalszych produkcjach jako Cyborg, fani dowiedzą się tego od niego samego.

breaking
-
-

Wypowiedź Fishera może wskazywać, że w planach DC w dalszym ciągu jest solowy film o Cyborgu. Na tę chwilę nie ma jednak oficjalnych informacji. Gdy tylko się pojawią, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.