Red Alert 2 w wirtualnej rzeczywistości. Zobacz fanowski remake

Kultowa gra strategiczna w nieco innej formie. Zobaczcie jak wyglądałoby Red Alert 2, gdyby można było grać w ten tytuł przy pomocy gogli VR.

Kultowa gra strategiczna w nieco innej formie. Zobaczcie jak wyglądałoby Red Alert 2, gdyby można było grać w ten tytuł przy pomocy gogli VR.

Gra Command & Conquer: Red Alert 2 uważana jest przez wielu za jedną z najlepszych strategii czasu rzeczywistego w historii. Jeden z fanów tej produkcji postanowił przygotować materiał, który przedstawia grę w nieco inny sposób - jako produkcję stworzoną z myślą o wirtualnej rzeczywistości.

Czytaj także: Guardians of the Galaxy nową grą od Telltale Games?

Nagranie stworzył Ádám Horváth. Command & Conquer: Red Alert 2 obsługiwane jest tutaj za pomocą zestawu HTC Vive, zaś kontrolę nad jednostkami i budynkami sprawujemy za pośrednictwem wirtualnego urządzenia. Całość wykonano na silniku Unreal Engine 4.

Źródło: youtube.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV