„Red Band Society” oficjalnie anulowany

Jedna z zeszłorocznych nowości stacji FOX - serial "Red Band Society" nie doczeka się zamówienia 2. sezonu. Produkcja została anulowana.

Jedna z zeszłorocznych nowości stacji FOX - serial "Red Band Society" nie doczeka się zamówienia 2. sezonu. Produkcja została anulowana.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"Red Band Society" zapowiadał się na niezłą produkcję. Pilot oceniony został przez dziennikarzy pozytywnie, a serial przyciągał ciekawymi bohaterami i postacią graną przez Octavię Spencer. Projekt tworzony przez Amblin TV i ABC Studios nie spodobał się jednak widowni. Oglądalność była tak niska, że stacja FOX zmuszona została wyrzucić go z ramówki.

Czytaj także: "Arrow" - nowy zwiastun

FOX nie chciał anulować "Red Band Society". W ciągu ostatnich tygodni prowadził rozmowy z ABC Studios, by utrzymać go w ramówce. Oferowano m.in. emisję nowych odcinków latem. Niestety zarówno ABC Studios, jak i FOX nie doszły do porozumienia. Producenci szukali nowego domu dla "Red Band Society", ale bez powodzenia.

W rezultacie "Red Band Society" zakończy się na 13 odcinkach. Finałowe epizody wyemitowane zostaną 31 stycznia i 7 lutego.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV