Trailer powrotu „Arrow”, masa nowych scen

Amerykańskie media publikują w sieci nowy zwiastun powracającego do ramówki serialu "Arrow".

Amerykańskie media publikują w sieci nowy zwiastun powracającego do ramówki serialu "Arrow".

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"Arrow" powraca do ramówki stacji CW już 21 stycznia, a w nowych odcinkach serialu już nic nie będzie takie samo, jak wcześniej. Nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej trwa minutę i rzuca sporo nowego światła na sytuację w Starling City bez Olivera Queena.

Czytaj także: Nowy casting do "The Walking Dead"

W Polsce "Arrow" można oglądać na Universal Channel.


Źródło i źródło zdjęcia głównego: EW.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV