Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Ruszyła produkcja serialu „Outcast”

W Karolinie Południowej ruszyły właśnie główne zdjęcia do serialu „Outcast”, produkowanego przez FOX International Studios (FIS) dla Cinemax. Ten dziesięcioodcinkowy serial dramatyczny autorstwa Roberta Kirkmana opowiada o egzorcyzmach.

Tuż po rozpoczęciu zdjęć FOX International Studios potwierdził, że do obsady dołączyło kolejne sześć osób. Oprócz Patricka Fugita, Wrenna Schmidta, Philipa Glenistera i Rega E. Catheya, w serialu pojawią się David Denman (13 godzin), Melinda McGraw (seriale Z Archiwum X i Mad Men), Grace Zabriskie (serial Miasteczko Twin Peaks), Catherine Dent (seriale The Shield: Świat glin i Astronaut Wives Club), Brent Spiner (Star Trek: Następne pokolenie) i Lee Tergesen (serial Zawód: Amerykanin, serial musicalowy The Get Down).

  • David Denman wciela się w postać Marka Holtera – męża Megan – siostry głównego bohatera Kyle’a Barnesa. Mark jest przede wszystkim mężem i ojcem, ale niemal w takim samym stopniu wzorcowym gliniarzem z małego miasteczka. Żonę darzy głęboką miłością, jednak jej lojalność wobec Kyle’a staje na drodze jego wrodzonego poczucia sprawiedliwości. Mark nie potrafi wybaczyć Kyle’owi błędów z przeszłości i nadal uważa go za kryminalistę.
  • Catherine Dent gra Janet Anderson – byłą żonę Wielebnego Andersona. Ich związek legł w gruzach z powodu obsesji Andersona na punkcie walki z siłami ciemności. Mimo to Janet nadal czuje sentyment i sympatię do mężczyzny, którego kiedyś kochała i który jest ojcem jej dziecka.
  • Melinda McGraw gra samotną matkę, Patricie MacCready, zagorzałą członkinię Bożego Kościoła Baptystów w miasteczku Rome i regularną bywalczynię organizowanych przez Wielebnego Andersona kościelnych spotkań przy herbacie.
  • Grace Zabriskie wcieli się w postać Mildred – pełnej jadu i goryczy jednej ze starych strażniczek parafialnej wspólnoty Andersona. Żyje samotnie i zawsze mówi to, co myśli.
  • Lee Tergesen gra Blake’a Morrowa – byłego policjanta, który trafił do celi śmierci za zabicie żony swojego zawodowego partnera.
  • Brent Spiner wcieli się w postać mężczyzny podającego się za Sidneya, który po raz pierwszy pojawia się w miasteczku Rome tuż po tym, gdy Kyle’owi
    i Wielebnemu Andersonowi udaje się z powodzeniem przeprowadzić egzorcyzmy na małym Joshui Austinie. Niestety, pod przykrywką wytwornego wyglądu
    i przyjaznego usposobienia ukrywa swe niecne zamiary.

Outcast: Opętanie” to telewizyjna adaptacja komiksu Roberta Kirkmana pod tym samym tytułem, wydanego przez należącą do niego firmę Skybound. Projekt został przygotowany przez FOX International Studios. Na początku tego roku prawa do emisji serialu na terenie USA nabył Cinemax, zaś FOX International Channels (FIC) poza Stanami Zjednoczonymi. Serial prezentuje losy Kyle’a Barnesa, młodego mężczyzny, który od najmłodszych lat zmaga się
z opętaniem. Teraz jako dorosły człowiek postanawia znaleźć odpowiedzi na trapiące go pytania. Jego odkrycia mogą jednak zmienić znane nam dotychczas formy ziemskiej egzystencji.

Zgodnie z planami serialOutcast: Opętanie będzie wyemitowany w 2016 roku równocześnie na Cinemax w USA oraz na należących do FOX International Channels kanałach FOX w ponad 215 krajach.

Producentami wykonawczymi serialu są Chris Black, Robert Kirkman, David Alpert, Sharon Tal Yguado i Sue Naegle.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – z kim Spider-Man może…

Z kim jeszcze w MCU może walczyć Spider-Man po filmie Daleko od domu? Oto ranking…

Piotr Piskozub
-

Wikingowie to serialowy trup, ale życie…

Chcemy pokazać Wam listę zakulisowych zdjęć z planu serialu Wikingowie.

Dawid Muszyński
-

Punisher: sezon 2 – recenzja

Frank Castle powraca w swoim najprawdopodobniej finałowym sezonie. Jak wypada tym razem? Przeczytajcie nasza bezspojlerową…

Ocena recenzenta:
9
Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 18 –…

Wikingowie w sezonie 5B przechodzą samych siebie. 18. odcinek to pasmo kolejnych dziwacznych fabularnych decyzji,…

Ocena recenzenta:
3
Adam Siennica
spoilery
-

Star Trek: Discovery: sezon 2, odcinek…

Star Trek: Discovery powrócił z 2. sezonem. Czy nowy odcinek należał do udanych? Oceniam ze…

Ocena recenzenta:
6
Tymoteusz Wronka
-

Egmont w marcu 2019 r.: zobacz…

Egmont zapowiedział komiksy na marzec 2019 r. Poznajcie planowane tytuły i obejrzyjcie okładki komiksów.

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]