Przeczytaj w weekend

Sabrina powróci w specjalnym odcinku. Netflix promuje świąteczne treści

Netflix ogłosił, że serial Chilling Adventures of Sabrina powróci szybciej niż przypuszczaliśmy. Będzie to z okazji świątecznego odcinka.

Netflix ogłosił, że serial Chilling Adventures of Sabrina powróci szybciej niż przypuszczaliśmy. Będzie to z okazji świątecznego odcinka.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, Netflix wypuści specjalny odcinek serialu Chilling Adventures of Sabrina, który będzie jedenastym z kolei, a zarazem pierwszą odsłoną nowego sezonu. Epizod A Midwinter’s Tale zadebiutuje na platformie 14 grudnia. Zgodnie z opisem, będą trwały przygotowania w Kościele Nocy do zimowego przesilenia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zobaczcie zapowiedź:

Przygotowano też materiał, który promuje świąteczne treści na platformie Netflix. Zobaczcie sami:

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV