Przeczytaj w weekend

Scarlett Byrne z kluczową rolą we „Wrogim niebie”

Aktorka znana z ostatnich trzech części serii "Harry Potter" dołącza do stałej obsady serialu SF Falling Skies.

Aktorka znana z ostatnich trzech części serii "Harry Potter" dołącza do stałej obsady serialu SF Falling Skies.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Byrne wcieli się w tajemniczą młodą kobietę z niezwykłymi mocami oraz nietypowym związkiem z kosmitami. Jej postać ma być kluczową dla głównego wątku fabularnego kolejnego sezonu.

W serii "Harry Potter" wcielała się w postać Pansy Parkinson. Okazuje się, że widzieliśmy ją już w pierwszym zwiastunie w jednym z ujęć, lecz dopiero teraz oficjalnie ogłoszono ją w obsadzie.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV