Przeczytaj w weekend

Schilling gwiazdą kolejnego serialu Netflix

Taylor Schilling ("Mercy") zagra główną rolę w kolejnym serialu platformy Netflix pt. "Orange Is The New Black", którego autorką jest Jenji Kohan, twórczyni Weeds.

Taylor Schilling ("Mercy") zagra główną rolę w kolejnym serialu platformy Netflix pt. "Orange Is The New Black", którego autorką jest Jenji Kohan, twórczyni Weeds.

Adam Siennica

Adam Siennica

Netflix zamówiła 13 odcinków pierwszego sezonu. Produkcja oparta jest na książce Piper Kerman i opowiada o kobiecie, która zostaje wysłana do więzienia o zaostrzonym rygorze w Connecticut. Bohaterka została skazana za drobne przestępstwa z czasów szkolnych, kiedy przemycała narkotyki.

Aktorka ostatnio wystąpiła w romansie "The Lucky One". Jest to kolejny serial Netflix obok "House of Cards" i następnego sezonu "Arrested Development".

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV