Przeczytaj w weekend

Shani mogła pojawić się w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Zobacz grafikę

Shani pojawiła się w 1. części serii i dodatku do Dzikiego Gonu. Na pewnym etapie produkcji zakładano jednak, że zobaczymy jej też w Zabójcach Królów.

Shani pojawiła się w 1. części serii i dodatku do Dzikiego Gonu. Na pewnym etapie produkcji zakładano jednak, że zobaczymy jej też w Zabójcach Królów.

Twórcy serii Wiedźmin kontynuują dzielenie się ciekawostkami na jej temat w sieci. Tym razem ujawniona informacja dotyczy Shani - bohaterki, która pojawiła się pierwszej części cyklu, a następnie powróciła do niego w rozszerzeniu Serca z Kamienia do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Teraz ujawniono, że początkowo planowano obecność Shani również w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Ostatecznie z pomysłu tego zrezygnowano, ale dzięki opublikowanej grafice koncepcyjnej możemy zobaczyć, jak mogła tam prezentować się ta bohaterka. Jej wygląd znacząco odbiega od wizerunku z 3. części serii. Zobaczcie sami.

Źródło: twitter.com / fot. CD Projekt

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV