Przeczytaj w weekend

Siedziba godna Avengers. Tak trenują chińscy esportowcy

Chińscy zawodnicy należący do organizacji OMG trenują w imponujących warunkach, a zdjęcia ich siedziby przyciągają uwagę internautów.

Chińscy zawodnicy należący do organizacji OMG trenują w imponujących warunkach, a zdjęcia ich siedziby przyciągają uwagę internautów.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

OMG to chińska organizacja esportowa, która znana jest przede wszystkim ze swojej sekcji League of Legends. W sieci pojawiły się zdjęcia z siedziby tej organizacji i trzeba przyznać, że robi ona ogromne wrażenie. Komentujący zwracają uwagę na to, że futurystyczne wnętrza przypominają siedzibę superbohaterów, statek kosmiczny lub podziemny bunkier superzłoczyńcy i... trudno się z tymi porównaniami nie zgodzić.

Zobaczcie sami imponujące miejsce, w jakim trenują profesjonalni esportowcy z Chin.

Źródło: kotaku.com / fot. OMG

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV