SIX – kanał History tworzy serial o Navy Seals

Telewizja History zamówiła 8 odcinków 1. sezonu serialu SIX, który inspirowany jest prawdziwym życiem i pracą żołnierzy amerykańskiej jednostki Navy SEAL Team Six.

Telewizja History zamówiła 8 odcinków 1. sezonu serialu SIX, który inspirowany jest prawdziwym życiem i pracą żołnierzy amerykańskiej jednostki Navy SEAL Team Six.

Fabuła serialu SIX opowiadać będzie o prawdziwej misji, w jakiej w 2014 roku brali udział żołnierze Navy SEAL Team Six. Głównym celem oddziału specjalnego było wyeliminowanie lidera talibów w Afganistanie, ale zadanie to skomplikowało się w momencie, gdy żołnierze wpadli na trop amerykańskiego obywatela pracującego dla terrorystów.

Czytaj także: History zamawia sezon serialu Knightfall o templariuszach

Twórcą produkcji jest scenarzysta filmu Apollo 13 William Broyles Jr. oraz weteran oddziałów specjalnych David Broyles. Projekt ma pokazać, jak wygląda praca Navy Seals, gdzie na każdym kroku grozi im śmierć oraz ich skomplikowane osobiste życie.

Emerytowany żołnierz Navy Seals - Mitchell Hall będzie nadzorował serial od strony technicznej. Hall pracował wcześniej m.in. przy filmach Zero Dark Thirty oraz Lone Survivor.

Źródło: TVLine / Fot. Forbes

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV