Przeczytaj w weekend

SMILF – zwiastun i data premiery 2. sezonu

SMILF to komediodramat stacji Showtime, który powróci na amerykańskie ekrany w 2019 roku. Zobaczcie zwiastun.

SMILF to komediodramat stacji Showtime, który powróci na amerykańskie ekrany w 2019 roku. Zobaczcie zwiastun.

Adam Siennica

Adam Siennica

SMILF powróci na amerykańskie ekrany dnia 20 stycznia 2019 roku. Jest to opowieść o Bridgette Bird, której marzeniem jest robienie kariery i prowadzenie wolnego życia pełnego związków i romansów. Codzienność nakazuje jej zweryfikować plany. Młoda matka jest w dodatku zupełnie nieświadoma społecznych konwenansów. W 2. sezonie bohaterka będzie skupiać się na swojej przyszłości, pracy i relacji z byłym chłopakiem.

W obsadzie są Frankie Shaw, Miguel Gomez, Samara Weaving, Alexandra i Anna Reimer. Shaw jest też scenarzystką i twórczynią tego serialu.

Zobaczcie pełny zwiastun:

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV