

Z okazji zbliżającej się premiery Marvel's Spider-Man 2 przygotowano nie lada gratkę dla fanów Pajączka oraz sportowego obuwia. Do sprzedaży trafił limitowany model butów Adidas Ultra 4D Advanced w charakterystycznej, czerwono-niebieskiej kolorystyce i z widocznym logo superbohatera. Zadbano też o dodatkowe, czarne akcenty, które są oczywistym nawiązaniem do symbionta. Warto przypomnieć, że Venom pojawi się w nadchodzącej grze i regularnie przewija się w publikowanych w sieci materiałach promocyjnych.
Buty wyceniono na 219,99$, czyli około 970 zł. Mimo dość wysokiej ceny, produkt szybko się wyprzedał i jest obecnie niedostępny. Osobom zainteresowanym zakupem pary dla siebie nie pozostaje nic innego, jak tylko liczyć na to, że obuwie w najbliższym czasie powróci do sprzedaży
ADIDAS x Marvel Spider-Man Ultra 4D Advanced - zdjęcia
Marvel's Spider-Man 2 zadebiutuje na konsoli PlayStation 5 już 20 października. Cztery dni wcześniej będziecie mogli przeczytać naszą recenzję nowego dzieła deweloperów ze studia Insomniac Games.
Źródło: tillys.com

