Repertuar kin Nowość Program TV

Star Trek – będzie drugi animowany serial. Więcej Short Treks

Alex Kurtzman, producent serialu Star Trek: Discovery i nadzorca budowy uniwersum Star Treka, ogłosił nowe projekty tworzony dla CBS.

Star Trek będzie mieć nowe telewizyjne uniwersum. Na razie jest to jeden serial Star Trek: Discovery oraz mikroseria Star Trek: Short Treks, ale w planach jest kolejny serial z Patrickiem Stewartem w roli Pickarda oraz animacja Star Trek: Lower Decks.

Ujawniono, że w planach jest jeszcze jeden serial animowany, ale nie ujawniono jego szczegółów. Kurtzman ujawnia też, że po emisji 2. sezonu Discovery pojawią się dwa kolejne odcinki Short Treks. Tym razem oba mają być animowane.

Kurtzman mówi, że każdy serial animowany będzie mieć własną tożsamość, ale podkreśla, że wszystko, co tworzą, jest związane z większym planem na uniwersum. Nie wyklucza kolejnych projektów w przyszłości.

Jest szczególnie podekscytowany serialem Star Trek: Lower Decks, który robi razem z jednym ze scenarzystów Ricka i Morty’ego – Mikiem McMahanem. Ma być to zmiana perspektywy na to, jaki jest Star Trek, ponieważ dostaniemy animowaną komedię. Fabuła skupia się na załodze najmniej istotnego statku Gwiezdnej Floty.

Kurtzman przyznaje, że zainteresował się animowanymi serialami w świecie Star Treka, bo chce zarazić najmłodszych widzów miłością do tego świata. Gdy był dzieckiem, to tylko Gwiezdne Wojny dawały dzieciakom przygodę, a Star Trek był zawsze rozrywką dla dorosłych. Uważa, że Star Trek też powinien był inspiracja dla najmłodszych i pobudzać ich wyobraźnie, jak Gwiezdne Wojny.

W planach jest jeszcze spin-off Discovery o postaci granej przez Michelle Yeoh. Nie dostał on jeszcze zamówienia na realizację.

Kurtzman dodał, że nie mają planu wprowadzać Kirka w Star Trek: Discovery. Wyjaśnia, że fabuła ich serialu rozgrywa się 10 lat przed wydarzeniami ze Star Treka z lat 60. Nie zamierzają dokonywać przeskoku w czasie, by poruszać te kwestie.

Star Trek: Discovery – premiera 2. sezonu już 17 stycznia.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: CBS

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Norbert Zaskórski
Plotka
-

Dragon Ball Super – kiedy powróci…

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat kontynuacji serialu Dragon Ball Super.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.