Star Trek: Discovery - Martin-Green zapowiada nowości w 3. sezonie

Star Trek: Discovery ma zaproponować widzom coś innego w 3. sezonie. O nowym sezonie wypowiedziała się aktorka Sonequa Martin-Green.

Star Trek: Discovery ma zaproponować widzom coś innego w 3. sezonie. O nowym sezonie wypowiedziała się aktorka Sonequa Martin-Green.

Wiemy już, że statek Discovery pod koniec 2. sezonu przeniósł się w czasie w przyszłość o 950 lat. Oznacza to ogrom możliwości dla twórców, ponieważ tak daleko w czasie seria Star Trek jeszcze nie była.

Sonequa Martin-Green wcielająca się w główną bohaterkę w serialu Star Trek: Discovery, również przyznała, że to przede wszystkim ogromne możliwości dla twórców, a także okazja do pokazania czegoś nowego, co jeszcze w produkcjach Star Trek nie było.

Wszystko, co zobaczysz w nowym sezonie, będzie nowe. (...) nie skończyliśmy tak, jak planowaliśmy (pod koniec 2. sezonu - przyp. red.). Teraz musimy więc dowiedzieć się, gdzie, kiedy i kim jesteśmy w chwili obecnej.

Aktorka przyznała, że słyszała komentarze narzekające na serial będący prequelem. Akcja jednak wyprzedziła o wiele lat wydarzenia z serialu Star Trek: Voyager, zatem widzowie zobaczą, co mogło wydarzyć się po akcji tego serialu. Sonequa Martin-Green zapowiada, że możemy spodziewać się wielu kanonicznych momentów dla świata Star Treka.

Daty premiery 3. sezonu jeszcze nie ogłoszono. 

Źródło: comicbook./com/zdjęcie główne: CBS

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV