Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Superhot VR zarobił więcej niż klasyczna wersja tej produkcji

Superhot VR przypadło do gustu graczom. Polska produkcja okazała się sporym sukcesem.

Superhot VR przypadło do gustu graczom. Polska produkcja okazała się sporym sukcesem.

Wirtualna rzeczywistość to technologia, której nie można odmówić potencjału. Mimo tego, do tej pory ciężko jest znaleźć wiele produkcji, które wykorzystywały by ją w satysfakcjonujący graczy sposób. Są jednak takie tytuły, których popularność robi wrażenie i tak się składa, że jedną z nich jest gra polskiego studia - Superhot.

Superhot VR sprzedało się w 800 tysiącach egzemplarzy. Deweloperzy poinformowali, że tytuł ten zarobił więcej niż klasyczna wersja tej produkcji, która zadebiutowała w 2016 roku i nie wykorzystywała wirtualnej rzeczywistości.  Trudno się jednak temu dziwić - gra polskiego studia znajdowała się na listach bestsellerów wśród gier VR zarówno w cyfrowym sklepie PlayStation, jak i na platformie Steam.

Zobaczyliśmy duży wzrost naszej sprzedaży. Coraz więcej osób decyduje się na zakup gogli VR i wiele z nich kupuje Superhot VR. To nie tak, jak w przypadku standardowych gier, gdzie sprzedaż po jakimś czasie spada i ludzie się nudzą i kupują nowe rzeczy. W przypadku VR gdy trafiasz na listę bestsellerów wygląda to tak, że ludzie kupują gogle i kupują twoją grę - tłumaczy Tomasz Kaczmarczyk, współzałożyciel Superhot Team w rozmowie z niemieckim serwisem MIXED. 

Źródło: roadtovr.com / fot. Superhot Team

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV