Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Capcom wypuści arcade sticka z kultowymi bijatykami

Moda na retro granie trwa w najlepsze. Plotki głoszą, że dziś Capcom zaprezentuje nową miniokonsolkę zaprojektowaną z myślą o miłośnikach klasycznych bijatyk sprzed lat.

Moda na retro granie trwa w najlepsze. Plotki głoszą, że dziś Capcom zaprezentuje nową miniokonsolkę zaprojektowaną z myślą o miłośnikach klasycznych bijatyk sprzed lat.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  retro 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

We wrześniu ubiegłego roku w cyfrowym sklepie Switcha pojawił się pakiet Beat 'Em Up Bundle od firmy Capcom. To on pozwolił nam odbyć nostalgiczną podróż do czasów, w których na konsolach i w salonach gier królowały beat 'em upy, w Polsce często nazywane chodzonymi bijatykami. Kiedy na capcomowskim Twitterze pojawił się materiał prezentujący przebitki z retrobijatyk, zaczęto podejrzewać, że wkrótce  zadebiutuje kolejny zestaw tego typu.

Jak się jednak okazuje, tajemniczy film może być zapowiedzą czegoś znacznie ciekawszego:

Dziennikarze serwisu nintendolife.com poinformowali, że zgłosił się do nich anonimowy informator, który zdementował plotki o pakiecie bijatyk na Switcha. Podobno powyższy film to początek kampanii reklamowej konsoli w formie podwójnego arcade sticka z preinstalowanymi klasycznymi bijatykami Capcomu. Jeśli te pogłoski potwierdzą się, będziemy mieli do czynienia z najciekawszą retropremierą ostatnich miesięcy. Nowa konsola pozwoli nie tylko zagrać w kultowe tytuły sprzed lat, da nam także dostęp do zupełnie nowego kontrolera.

Z migawek udostępnionych na Twitterze można wywnioskować, że w pakiecie znajdziemy takie tytuły jak Alien vs. Predator, Darkstalkers, Giga Wing czy Street Fighter II. Podobno za tę nową konsolkę trzeba będzie zapłacić 200 funtów, czyli ok. 990 zł. Capcom nie komentuje oczywiście tych plotek, ale na potwierdzenie przecieku nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Firma już dziś wieczorem ujawni, czym będzie ich nowy produkt.

Źródło: nintendolife.com / Zdjęcie: Pexels

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV