„Survivor’s Remorse” – powstanie 2. sezon

Mimo niskiej oglądalności podczas premiery, nowy serial stacji Starz pt. Survivor's Remorse otrzymał zamówienie 2. sezonu.

Mimo niskiej oglądalności podczas premiery, nowy serial stacji Starz pt. Survivor's Remorse otrzymał zamówienie 2. sezonu.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Survivor's Remorse oglądało podczas premiery tylko 0,20 mln widzów. Razem z powtórkami i emisją przez platformy internetowe, łączna widownia wyniosła 1,30 mln widzów. Ten wynik okazał się wystarczający, by stacja Starz zamówiła 2. serię, która będzie się składać z 10. epizodów.

Czytaj także: "Unforgettable: Zapisane w pamięci" - 4. sezon nie powstanie

- Jesteśmy podekscytowani zdaniem krytyków i opiniami, jakie zbiera serial "Survivor's Remorse". Kontynuujemy naszą współpracę z tym wyjątkowym zespołem i zamawiamy 2. sezon - napisał w oświadczeniu prasowym Chris Albrecht, szef telewizji Starz.

Polska data premiery Survivor's Remorse nie jest jeszcze znana.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV