Szkoła życia: wkrótce nowa książka autora Belli i Sebastiana

Szkoła życia to nowa powieść Nicolasa Vaniera, autora znanego przede wszystkim za sprawą serii Bella i Sebastian.

Szkoła życia to nowa powieść Nicolasa Vaniera, autora znanego przede wszystkim za sprawą serii Bella i Sebastian.

Tym razem francuski pisarz i scenarzysta Nicolas Vanier w powieści L’école buissonniere zabiera czytelnika do tajemniczego regionu Sologne, ukochanego przez niego od najwcześniejszych lat dzieciństwa. Ta niezwykła opowieść, zarazem mocna i delikatna, zabierze odbiorców w daleki od zgiełku świat prawdziwej przyjaźni.

Powieść Szkoła życia powstała na podstawie scenariusza filmowego autorstwa Jerome’a Tonnerre’a i Nicolasa Vaniera. Polska premiera książki zaplanowana została na 3 kwietnia.

Oto okładka i opis Szkoły życia:

Szkoła życia - okładka
Źródło: Rebis

Dla Paula, który nie znał innego świata niż krajobraz paryskich przedmieść, odkrywanie dzikiej natury jest fascynującą przygodą. Chłopiec zostaje oddany pod opiekę Borela, gburowatego łowczego w posiadłości hrabiego de La Chesnaye, i jego żony. Wkrótce poznaje Totoche’a, który jest najsprytniejszym kłusownikiem w okolicy. Pomiędzy leśnym człowiekiem a dzieckiem z miasta zawiązuje się szczera przyjaźń. Paul odkrywa sekrety przyrody i poznaje smak wolności, nie wiedząc, że jest coraz bliżej odkrycia tajemnicy własnego pochodzenia.

Źródło: Rebis / fot. Rebis

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV