Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw – Idris Elba z miotaczem ognia

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw to pierwszy oficjalny spin-off serii Szybcy i wściekli. Premiera latem 2019 roku.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw to pierwszy oficjalny spin-off serii Szybcy i wściekli. Premiera latem 2019 roku.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw opowiada o tytułowych bohaterach grany przez Dwayne Johnsona i Jason Statham. Zostają zatrudnieni przez rząd, by dorwać super terrorystę (w tej roli Idris Elba).

Za kamerą stoi David Leitch, którego znamy z filmów Atomic Blonde, Deadpool 2 oraz John Wick (współreżyser). Scenami akcji zajmuje się jego ekipa kaskaderów z firmy 87Eleven, która pracowała przy każdym wymienionym tytule.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - premiera w sierpniu.

 

Źródło: Twitter/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV