Przeczytaj w weekend

„Tajemnice Biblioteki Metropolitan” – zdjęcia z serialu

Trwa promocja nowego serialu przygodowego pt. Tajemnice Biblioteki Metropolitan. Jest on oparty na serii filmów "Bibliotekarz".

Trwa promocja nowego serialu przygodowego pt. Tajemnice Biblioteki Metropolitan. Jest on oparty na serii filmów "Bibliotekarz".

Adam Siennica

Adam Siennica

Tajemnice Biblioteki Metropolitan ("The Librarians") opowiadają o starożytnej organizacji ukrytej pod biblioteką Metropolitan w Nowym Jorku. Misją stowarzyszenia jest ochrona świata przed otaczającą nas sekretną, magiczną rzeczywistością. Grupa specjalistów odkrywa niezwykłe tajemnice, walczy z nadnaturalnymi zagrożeniami i odnajduje potężne artefakty. Pośród skarbów zgromadzonych w bibliotece znajdują się: Arka Przymierza, Włócznia Przeznaczenia, Kielich Judasza i Excalibur. Tylko ktoś obdarzony wyjątkowymi umiejętnościami może być odpowiedzialny za zbieranie i ochronę tych artefaktów, a co najważniejsze, za strzeżenie, by nie dostały się w niepowołane ręce.

Czytaj również: Solidna oglądalność "Gotham", świetny wynik "Scorpion"

Premiera serialu Tajemnice Biblioteki Metropolitan w USA odbędzie się 7 grudnia na antenie TNT. W Polsce serial ma zadebiutować 24 godziny później na Universal Channel.

[[597]]

[[598]]

Źródło: spoilertv.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV