Tak wygląda kartonowe VR na Switchu. Nintendo prezentuje nowy zestaw Labo

Wirtualna rzeczywistość już wkrótce zawita na konsoli Nintendo Switch. Nowy materiał pozwala zapoznać się z jej możliwościami.

Wirtualna rzeczywistość już wkrótce zawita na konsoli Nintendo Switch. Nowy materiał pozwala zapoznać się z jej możliwościami.

Zapowiedź zestawu wirtualnej rzeczywistości od Nintendo była sporym zaskoczeniem. Japoński gigant nie bierze jednak udziału w wyścigu zbrojeń i nie skupia się na możliwościach technicznych urządzenia. Do graczy trafi więc kolejny kartonowy zestaw Labo, w którym będzie można umieścić konsolę i sprawdzić jedną z licznych produkcji VR. Na dołączonym kartridżu znajdzie się ponad 60 mniejszych i większych produkcji.

Gracze będą mieli możliwość sprawdzenia się w pierwszoosobowych strzelankach, pokierowania wirtualnymi pojazdami, a nawet wcielić się w ptaka. Ciekawie zapowiada się również aplikacja, w której użytkownicy będą mogli tworzyć własne produkcje, korzystając z bardzo intuicyjnych narzędzi. Więcej dowiecie się z poniższego zwiastuna.

Źródło: youtube.com / fot. Nintendo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV