Diesel Brothers zadebiutuje w kwietniu. Gra na podstawie popularnego programu Discovery

Discovery: Diesel Brothers połączy modyfikowanie pojazdów z wyścigami. Produkcja powstała na licencji programu stacji Discovery.

Discovery: Diesel Brothers połączy modyfikowanie pojazdów z wyścigami. Produkcja powstała na licencji programu stacji Discovery.

Discovery: Diesel Brothers to gra, która pozwoli na wcielenie się w członka tytułowej ekipy. Produkcja będzie składała się z dwóch głównych elementów. Jeden z nich skupi się na pracy w warsztacie, gdzie będziemy mogli modyfikować i usprawniając pojazdy przy pomocy dostępnych części, druga natomiast zaoferuje rozgrywkę rodem z wyścigów - będziemy mieli możliwość własnoręcznego przetestowania stworzonych przez nas maszyn na torach.

Gra Discovery: Diesel Brothers zadebiutuje 12 kwietnia. Produkcja ta dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy) i doczeka się też wydania pudełkowego - w środku, poza grą, znajdzie się także bandana z logo Diesel Brothers.

Discovery: Diesel Brothers - wydanie pudełkowe
fot. materiały prasowe

Źródło: informacja prasowa / fot. Code Horizon

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV