Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

Taylor Lautner w obsadzie 2. sezonu Scream Queens

Gwiazda sagi Zmierzch - Taylor Lautner - dołączył do obsady 2. sezonu Scream Queens - produkcji stacji FOX, którą tworzy Ryan Murphy.

Gwiazda sagi Zmierzch - Taylor Lautner - dołączył do obsady 2. sezonu Scream Queens - produkcji stacji FOX, którą tworzy Ryan Murphy.

Mimo bardzo niskiej oglądalności, telewizja FOX postanowiła zamówić 2. sezon serialu Królowe krzyku. Premiera zaplanowana została już na wrzesień, a w obsadzie pojawi się kilka nowych twarzy. Jedną z nich jest Taylor Lautner.

Gwiazda filmowej sagi Saga wcieli się w Dr. Cassidy Casade'a - lekarza w szpitalu, w którym rozgrywa się akcja 2. sezonu. Bohater już od 1. odcinka ma cierpieć na dziwną chorobę, a niedługo później stanie się podejrzanym, gdy dojdzie do serii tragicznych wydarzeń w instytucie.

Czytaj także: Pierwszy teaser filmu Ostatnia rodzina o Beksińskich!

Lautner dołączył tym samym do Johna Stamosa, który w Królowe krzyku również zagra regularną rolę. W obsadzie znajdują się również: Jaimie Lee Curtis, Emma Roberts, Lea Michele, Abigail Breslin, Keke Palmer, Glen Powell i Niecy Nash.

Królowe krzyku z 2. sezonem zadebiutuje 20 września.

Źródło: TVline / Fot. The Wrap

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV