Przeczytaj w weekend

Tenet - Himesh Patel w obsadzie nowego filmu Christophera Nolana

Tenet to nadchodzący film w reżyserii Christophera Nolana. Zgodnie z nowymi informacjami, do obsady dołączył właśnie Himesh Patel.

Tenet to nadchodzący film w reżyserii Christophera Nolana. Zgodnie z nowymi informacjami, do obsady dołączył właśnie Himesh Patel.

Tenet to nowy film Christophera Nolana, który na razie jest owiany tajemnicą. Wiemy jedynie, że to pełna akcji szpiegowska historia. Pierwszy teaser produkcji jeszcze nie trafił do sieci, jednak można się na niego natknąć w kinach - nie zdradza zbyt wiele, pokazując jedynie głównego bohatera.

Zgodnie z nowymi informacjami, obsada filmu Tenet powiększyła się o kolejne nazwisko. Do produkcji dołącza Himesh Patel, którego kojarzymy z nowego filmu Yesterday. To jedyna pełnometrażowa pozycja w jego filmografii - wcześniej aktor pojawił się także w serialu Damned. Podobnie jak w przypadku samej fabuły filmu, o roli Patela także nic jeszcze nie wiadomo.

Przypomnijmy, że w obsadzie filmu są już John David Washington, Elizabeth Debicki, Robert Pattinson, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia i Michael Caine.

Tenet - premiera 17 lipca 2020 roku.

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV