The Falcon and The Winter Soldier - zdjęcia z serialu pokazano na konwencie. O czym fabuła?

The Falcon and The Winter Soldier to nowy serial, który trafi na platformę Disney+. Produkcja była promowana na konwencie w Brazylii, gdzie poznaliśmy nowe ciekawostki na jej temat.

The Falcon and The Winter Soldier to nowy serial, który trafi na platformę Disney+. Produkcja była promowana na konwencie w Brazylii, gdzie poznaliśmy nowe ciekawostki na jej temat.

The Falcon and the Winter Soldier to nadchodzący serial MCU, w którym w głównych rolach powrócą Anthony Mackie i Sebastian Stan. W sieci są już dostępne szkice koncepcyjne z produkcji, które pozwalają wyobrazić sobie kształt nadchodzącego serialu. O samej fabule jednak niewiele wiadomo - nieoficjalnie mówiło się, że na ekranie po raz pierwszy zobaczymy Sama Wilsona w kostiumie Kapitana Ameryki.

The Falcon and The Winter Soldier jest promowany na trwającym konwencie popkulturowym w Brazylii, gdzie zgromadzonym pokazano kilka zdjęć z odcinków - zebraliśmy je dla Was w galerii poniżej. Ponadto, potwierdzono też, że akcja serialu rozegra się po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry - jak zapowiedział Feige, Wilson będzie starał się przystosować do odpowiedzialności i presji związanej z przejęciem tarczy kapitana Ameryki:

Widzieliśmy, jak Kapitan podaje tę tarczę Samowi Wilsonowi na końcu [Avengers: Koniec gry - przyp. red.] i pytanie brzmi: co on teraz z tym zrobi? Co to oznacza - zarówno dla Sama Wilsona, jak i dla tej tarczy? To wielka odpowiedzialność i na tym właśnie skupia się serial.

W obsadzie są również Emily VanCamp, Daniel Bruhl i Wyatt Russel. Reżyseruje Kari Skogland. Seria będzie liczyć sześć odcinków.

The Falcon and the Winter Soldier - premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2020 roku.

Źródło: collider.com, comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV