Czarna Wdowa - co mówi nam zwiastun filmu MCU? Easter eggi i spekulacje

Czarna Wdowa zadebiutowała już w sieci z pierwszym zwiastunem. Jakie easter eggi skrywa ten materiał i co mówi nam o przyszłości MCU?

Czarna Wdowa zadebiutowała już w sieci z pierwszym zwiastunem. Jakie easter eggi skrywa ten materiał i co mówi nam o przyszłości MCU?

Do sieci trafił już pierwszy zwiastun filmu Czarna Wdowa, kolejnej odsłony MCU. Wśród komentatorów przeważa opinia, że Marvel Studios nieco zaskoczyło swoim podejściem do tej produkcji - wszystko wskazuje bowiem na to, że będzie ona bardziej widowiska niż mogliśmy początkowo przypuszczać. W ten sposób studio chce najprawdopodobniej wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów, których apetyty po obrazach Avengers: Koniec gry i Spider-Man: Daleko od domu z całą pewnością zostały rozbudzone. Warto też raz jeszcze przypomnieć, że ekranowa historia Nataszy Romanow wprowadzi nas w 4. fazę Kinowego Uniwersum Marvela. 

Premierowy trailer produkcji wbrew pozorom mówi nam całkiem sporo na temat samej opowieści - widzimy w nim cały szereg postaci, mamy także okazję lepiej przyjrzeć się złoczyńcy, Taskmasterowi. Prawdziwą furorę w sieci robi przede wszystkim biały stroj tytułowej heroiny, jak również Red Guardian, w którego rolę wciela się David Harbour. Dość powiedzieć, że sam aktor określił go właśnie mianem "marksistowskiego Świętego Mikołaja, który spierze wasze tyłki". Na tym jednak nie koniec; oto najważniejsze easter eggi zawarte w zwiastunie, jak również nasze spekulacje w kwestii ekranowych wydarzeń:

Źródło: Screen Rant / zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV