„The Flash” – zobacz materiał zza kulis nadchodzącego odcinka
Pojawił się krótki materiał promujący nadchodzący odcinek serialu "The Flash" zatytułowany "Who is Harrison Wells?". Emisja w USA już we wtorek.
Pojawił się krótki materiał promujący nadchodzący odcinek serialu "The Flash" zatytułowany "Who is Harrison Wells?". Emisja w USA już we wtorek.

W 19. epizodzie 1. sezonu "The Flash", zatytułowanym „Who Is Harrison Wells?”, dojdzie od kolejnego crossovera z "Arrow", a Joe i Cisco udadzą się do Starling City, aby kontynuować swoje dochodzenie w sprawie dr. Wellsa z pomocą kapitana Lance’a i Czarnego Kanarka. Barry będzie zaś musiał uporać się z kolejnym meta-człowiekiem, Hannibalem Batesem (Everyman), który może zamienić się w każdego kogo dotknie.
Czytaj także: Promocyjne zdjęcia zapowiadające kolejny odcinek „Arrow”
Poniżej możecie obejrzeć krótki materiał zza kulis odcinka, o którym opowiada producent Andrew Kreisberg. Zawiera on także kilka nowych scen:[video-browser playlist="682951" suggest=""]
Źródło: cominsoon.net / zdjęcie: materiały prasowe

Najnowsze


naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1994, kończy 31 lat
ur. 1991, kończy 34 lat
ur. 1992, kończy 33 lat
ur. 1990, kończy 35 lat
ur. 1991, kończy 34 lat

