The Last Human – reżyserzy Jump Street stworzą film sci fi na podstawie powieści

Twórcy LEGO: Przygody wybrali swój kolejny projekt, którym będzie kinowa adaptacja powieści science fiction dla dzieci autorstwa Lee Bacona.

Twórcy LEGO: Przygody wybrali swój kolejny projekt, którym będzie kinowa adaptacja powieści science fiction dla dzieci autorstwa Lee Bacona.

Phil Lord i Christopher Miller stworzą film pod tytułem The Last Human, będący adaptacją książki science fiction dla dzieci pod tym samym tytułem. Według The Hollywood Reporter Sony Pictures i Warner Bros Pictures walczą o prawa do powieści.

Literacki oryginał dzieje się w świecie, w którym ludzkość została wytępiona przez roboty. 12-letni przedstawiciel maszyn nieoczekiwanie spotyka dziewczynkę, która przetrwała zagładę swojego gatunku w podziemnym bunkrze. Między bohaterami nawiązuje się nić przyjaźni. Obydwoje wyruszają w poszukiwaniu tajemniczego miejsca, gdzie nie ma zanieczyszczeń, wojny i zbrodni.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV