Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

The Loudest Voice - teaser serialu Showtime. Russell Crowe jako założyciel Fox News

Blumhouse Television i Showtime zaprezentowały teaser serialu, którego bohaterem jest Roger Ailes. Premiera w czerwcu.

Blumhouse Television i Showtime zaprezentowały teaser serialu, którego bohaterem jest Roger Ailes. Premiera w czerwcu.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

The Loudest Voice to serial będący koprodukcją Showtime i Blumhouse Television oparty na bestsellerowej książce Gabriela Shermana pod tytułem The Loudest Voice in the Room. Produkcja opowiada o Rogerze Ailesie, założycielu Fox News. Serial skupi się na kluczowych momentach w karierze Ailesa i wkroczeniu przez niego na polityczną ścieżkę, a także o oskarżeniach o molestowanie seksualne, które doprowadziły do jego upadku. Seria opowiadana będzie z różnych perspektyw i ma pokazać nieco szerzej, jaką osobą był Ailes. Produkcją zajmie się Tom McCarthy i Jason Blum. W obsadzie oprócz Crowe'a znajdują się Sienna Miller, Seth MacFarlane, Simon McBurney i Annabelle Wallis. Premiera serialu 30 czerwca.

Zobaczcie teaser produkcji:

Źródło: EW.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV