Chambers - kolejny zwiastun serialu Netflixa. Uma Thurman w roli głównej

Do sieci trafiły nowe materiały promujące serial Chambers, nową produkcję Netflixa. Zobaczcie zwiastun i zdjęcia.

Do sieci trafiły nowe materiały promujące serial Chambers, nową produkcję Netflixa. Zobaczcie zwiastun i zdjęcia.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Serial Chambers opowie losy młodej kobiety, która zgłębia tajemnice otaczające dawcę serca, które uratowało jej życie. Jednak im bliżej do odkrycia prawdy o nagłej śmierci jej dawcy, tym bardziej zaczyna przejmować niepokojące cechy zmarłego.

W rolach głównych wystąpią Uma Thurman, Tony Goldwyn i Sivan Alyra Rose. Zobaczcie nowy zwiastun oraz galerię zdjęć:

Premiera Chambers już 26 kwietnia na Netflix.

Źródło: materiały prasowe/ zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV