The Mayor skasowany. Serial zdjęto z ramówki

Stacja ABC podjęła decyzje o wycofanie The Mayor z emisji w telewizji. Oznacza to, że serial zostanie skasowany.

Stacja ABC podjęła decyzje o wycofanie The Mayor z emisji w telewizji. Oznacza to, że serial zostanie skasowany.

Adam Siennica

Adam Siennica

The Mayor miał wrócić na amerykańskie ekrany już 9 stycznia. Włodarz ABC zmienili zdanie i serial nie będzie już emitowany. Został zdjęty z ramówki bez decyzji, czy pozostałe nakręcone odcinki w ogóle zobaczą światło dzienne. Co prawda, nie ma oficjalnego potwierdzenia, że serial został skasowany, takie czynności zawsze to zwiastują.

Nie jest to też zaskoczenie, bo The Mayor był najsłabiej oglądanym serialem komediowym sezonu 2017/2018. Średnio oglądało go 2,9 mln widzów ze współczynnikiem 0.8. w grupie docelowej 18-49.

 

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV