Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

The Outpost – producent Gwiezdnych wrót robi serial fantasy o religijnym dyktatorze

Amerykańska stacja The CW oficjalnie zamawia sezon serialu The Outpost. Ma mieć on 10 odcinków.

Amerykańska stacja The CW oficjalnie zamawia sezon serialu The Outpost. Ma mieć on 10 odcinków.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  fantasy 

Amerykańska stacja The CW zamawia The Outpost, który ma być serialem przygodowym utrzymanym w klimacie fantasy. Za sterami 10-odcinkowego sezonu stoją Dean Devlin (producent kinowych Gwiezdne wrota) oraz Jonathan Glassner (producent serialu Gwiezdne wrota). Będą oni wspierać mało doświadczonych twórców serialu - Jasona Fallera i Kynana Griffina. W oświadczeniu stacji czytamy, że premiera miałaby odbyć się latem 2018 roku.

Bohaterką serialu jest Talon (Jessica Green), ostatnia z rasy zwanej Blackbloods. Lata po tym, jak jej wioska została zniszczona przez grupę najemników, Talon wyrusza do fortecy usytuowanej na granicy cywilizowanego świata. Chce odnaleźć morderców swojej rodziny. Podczas swojej podróży bohaterka odkrywa, że posiada tajemnicze nadnaturalna moce, które musi nauczyć się kontrolować, aby uratować siebie i obronić świat przed dyktatorem, który jest fanatykiem religijnym.

W obsadzie serialu są także Jake Stormoen, Imogen Waterhouse, Andrew Howard, Anand Desai-Barochia i Robyn Malcolm. Wkrótce ma zostać ogłoszona data premiery.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV