Repertuar kin Nowość Program TV

The Social Network – będzie sequel? Aaron Sorkin jest zainteresowany

The Social Network to film o Marku Zuckerbergu i początkach Facebooka. Scenarzysta, Aaron Sorkin, zdradził, że marzy mu się sequel produkcji.

The Social Network to film biograficzny z 2010 roku, który opowiada o założeniu Facebooka przez studenta Marka Zuckerberga. Scenarzystą produkcji jest Aaron Sorkin, a film zdobył łącznie trzy statuetki Oscara – w tym też dla scenariusza adaptowanego.

W jednym z ostatnich wywiadów Sorkin zdradził, że jego zdaniem przyszedł czas na stworzenie sequela produkcji. Świat poszedł bowiem do przodu, podobnie jak i sam Facebook. Jak tłumaczy:

Po pierwsze, wiem dużo więcej na temat Facebooka z 2015 roku niż na temat tego z 2018 roku, ale jednocześnie wiem na tyle dużo, by nabrać pewności, że powinniśmy stworzyć sequel. Od momentu zakończenia filmu wydarzyło się wiele ważnych i emocjonujących rzeczy, w tym pozwy od braci Winklevoss i Eduardo Saverina. A Scott Rudin, producent The Social Network, wysłał mi już kilka e-maili z zapytaniem: „Czy to nie czas na sequel?”.

Na tę chwilę nie ma żadnych oficjalnych planów na kontynuację The Social Network, jednak wypowiedź Sorkina sugeruje, że jest on na to jak najbardziej gotowy.

-
-

Chcielibyście zobaczyć sequel filmu? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: cinemablend.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.