Breaking Bad jako film? Bryan Cranston żartobliwie komentuje plotkę

Od jakiegoś czasu słychać informacje o tym, że Breaking Bad powróci jako film. Teraz tę pogłoskę w żartobliwy sposób postanowił skomentować Bryan Cranston.

Od jakiegoś czasu słychać informacje o tym, że Breaking Bad powróci jako film. Teraz tę pogłoskę w żartobliwy sposób postanowił skomentować Bryan Cranston.

Michalina Reda

Michalina Reda

Breaking Bad to znany serial AMC, który zakończył emisję już ładnych parę lat temu. Jesienią ubiegłego roku ogłoszono jednak, że w planach jest stworzenie filmu, który miałby być kontynuacją znanej produkcji. Fani przyjęli tę nowinę z dużym entuzjazmem i tylko wyczekują na pojawienie się kolejnych szczegółów. Na razie jednak oficjalnych informacji nie słychać i możemy bazować jedynie na plotkach i pogłoskach.

W oryginalnym serialu główną rolę zagrał Bryan Cranston, który ostatnio pojawił się w programie Jimmy'ego Fallona. Tam prowadzący zapytał go o rzekomo powstający film, chcąc wyciągnąć od aktora nieco więcej szczegółów. Gdy Fallon oświadczył, że słyszał o istnieniu plotki o filmie Breaking Bad, Cranston odpowiedział:

Tak, mogę to dziś ogłosić przed Państwem na wyłączność - potwierdzam... że plotka o filmie Breaking Bad istnieje.

Zobaczcie ten moment w poniższym klipie wideo od 02:38:

Przypomnijmy, że głównym bohaterem Breaking Bad jest nauczyciel chemii, który dowiaduje się, że ma raka. Mężczyzna postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy, by zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę. Niedługo później staje się narkotykowym bossem znanym na cały kraj.

Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV