The Walking Dead - zobaczcie klip zza kulis produkcji 10. sezonu serialu

W sieci pojawił się klip z czytania scenariusza przez ekipę 10. sezonu The Walking Dead. Ponadto zadebiutowały oficjalne opisy najważniejszych postaci mówiące o ich zmianie w nowej odsłonie.

W sieci pojawił się klip z czytania scenariusza przez ekipę 10. sezonu The Walking Dead. Ponadto zadebiutowały oficjalne opisy najważniejszych postaci mówiące o ich zmianie w nowej odsłonie.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Już 6 października na antenie AMC (w Polsce dzień później w Fox Polska) powróci serial The Walking Dead ze swoim 10. sezonem. Akcja nowej odsłony toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha  Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy. W sieci zadebiutował klip promujący serial. Przedstawia on czytanie scenariusza premierowego odcinka 10. sezonu. Wideo jest dostępne poniżej.

Ponadto zadebiutowały informacje mówiące o wątkach najważniejszych postaci w serialu. Daryl w 10. sezonie szkoli bojowników z Aleksandrii, Wybrzeża i Królestwa, którzy stanowią milicję chroniącą swoich ludzi przed Szeptaczami. Carol żyje na morzu starając się zapomnieć o Henrym, jednak wkrótce zapanuje nad nią chęć zemsty na Alfie. Michonne wychowuje swoje dzieci starając się przygotować je na życie w świecie umarłych i przy okazji ochronić swoich ludzi w obliczu grozy i paranoi wywołanej przez Szeptaczy. Natomiast Negan cieszy się większymi swobodami, mimo tego, że jest trzymany na krótkiej smyczy. Może on między innymi wychodzić z celi, aby pracować, oczywiście pod nadzorem. Ezekiel, który zmaga się ze stratą Henry'ego i rozstaniem z Carol przewodzi nowemu Królestwu. Natomiast córka Alfy, Lydia, była Szeptaczka musi borykać się z niechęcią mieszkańców Aleksandrii.

Ponadto gwiazdy produkcji Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Ryan Hurst (Beta), Lauren Ridloff (Connie), Eleanor Matsuura (Yumiko), Nadia Hilker (Magna) and Cooper Andrews (Jerry) dołączyli do regularnej obsady w 10. sezonie.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: AMC/FOX

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV